23:16:1716 Temmuz, 2024
Ä°stanbul 32 Parçalı bulutlu
20 Mart 2024 04:41

12 ŞEHİDİMİZ VARKEN, ÇILGINCA EĞLENDİLER…!

Safranbolu Belediyesi, 12 şehidimizin olduğu gün ilçede bir konser organize etti. Ancak, gelen tepkiler üzerine CHP’li Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse konseri iptal etmek zorunda kaldı.

12 ŞEHİDİMİZ VARKEN, ÇILGINCA EĞLENDİLER…!

İstanbul Büyükşehir Belediye Sanatçıları ağırlıklı olan sanatçılar ile Belediye Başkanı Elif Köse, Belediye Meclis üyeleri ve Belediye’den bazı personel 12 şehidimiz henüz tabutlarında ve toprağa verilmemişken, gece geç saatlere kadar eğlendiler.

Müzik sesleri Safranbolu’nun tarihi bölgesinde gece geç saatlere kadar yankılanırken, halk olup bitenlere tepki gösterdi. AK Partili meclis üyeleri Safranbolu Belediye Meclisi’nin son oturumunda, Belediye Başkanı Elif Köse’ye 12 şehidimizin olduğu 23 Aralık akşamı iptal edilen konser sonrasında kendilerine özel bir konser verip vermediğini sordu.


Başkan Köse, “Böyle bir şey olabilir mi, bu bir iftira” diyerek iddiaları yalanladı.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI.


Safranbolu’nun CHP’li  Belediye Başkanı Elif Köse’nin yalanladığı eğlence görüntüleri, hatta bir hafta öncesinden erken coşkulu yılbaşı kutlaması görüntüleri ortaya çıktı.


Pınar Barut tarafından sosyal medya hesabında paylaşılan görüntüler, kısa süre içinde kaldırıldı.


Ancak, Pınar Barut’un takipçilerinden birinin, görüntüleri kayıt etmesi ile skandal ortaya çıktı.


Görüntülerde İBB Sanatçısı Pınar Barut’un özel bir sahne kıyafeti ile Belediye Başkanı Elif Köse ve Belediye Meclis üyelerine özel bir konser verdiği net olarak görülüyor.


Ayrıca, Müşerref Akay ve diğer sanatçıların da görüntülerde yer aldığı belli oluyor.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, aynı günlerde 3 gün yas ilan edilmesi çağrısı yapmıştı.


CHP Genel Başkanı Özel, bu çağrıya yaparken partisinin Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve CHP’li Belediye Meclis üyelerinin İBB sanatçıları ile gece geç saatlere kadar çılgınca eğlenmeleri Safranbolu’da günlerden bu yana konuşuluyordu.


Belediye Başkanı’nın, Belediye Meclis toplantısında kesin bir dille yalanladığı görüntülerin ortaya çıkmasından sonra ne diyeceği ise merak konusu oldu.