06:45:5302 Aralık, 2021
İstanbul 11 Açık
20 Ekim 2021 04:51

Babacan'a pazar yeri ziyaretinde şok: Seni davar çobanı yapmazlardı

Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde partisinin ilçe kongresine katılan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, pazar yeri ziyareti yaptığı sırada vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

Babacan'a pazar yeri ziyaretinde şok: Seni davar çobanı yapmazlardı

Bir vatandaş, Babacan'ın yeni parti kurmasına tepki göstererek, "Allah akıl fikir versin. Seni davar çobanı olarak bile tutmazlardı" dedi.

Ziyaret ettiği kentlerde vatandaşların tepkisiyle karşılanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, yine bir vatandaşın kendisine tepki göstermesiyle gündeme geldi.

Bir vatandaş, partisinin Kahramankazan İlçe Kongresi öncesi esnafı ziyaret eden Babacan'a  "Nankör olmayın. Seni bu hale getiren Erdoğan'dır. Nankörsün" diyerek tepki gösterdi. Pazarcılık yapan başka bir vatandaşın "Allah akıl fikir versin. Seni davar çobanı tutan olmazdı. AK Parti'de itibar kazandın. AK Parti'nin karşısına geçince kime hizmet edeceksin?" dedi.

"KILIÇDAROĞLU'NA PAYANDA MI OLACAKSIN"

Vatandaşın tepkisi karşısında soğuk terler döken Babacan, "Kılıçdaroğlu'na payanda mı olacaksın?" sorusuna "Şu an yalnız yürüyoruz. İlerde ne olacağını bilemeyiz" diyerek yanıt verdi.