02:28:3408 Mart, 2021
İstanbul 7 Açık
19 Aralık 2020 08:14

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin oynadığı AKINCI dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı

"Hiçbir suç cezasız kalmayacak" sloganıyla yola çıkan ve başrollerini yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin paylaştığı AKINCI dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin oynadığı AKINCI dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı

Başarılı dizileri ile milyonlarca kişiyi ekranları başına kilitleyen atv, sevilen dizilerinin arasında bir yenisini daha ekledi.

Başrollerini yakışıklı oyuncu  ve 'nin paylaştığı  dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan bu tanıtım, atv izleyicilerinde tam not aldı.

"HİÇBİR SUÇ CEZASIZ KALMAYACAK"

Fragmanında maceradan maceraya koşan bir süper kahramanı karşımıza çıkaran  dizisi, "Hiçbir suç cezasız kalmayacak" sloganıyla yola çıkıyor.

AKINCI DİZİSİ KONUSU

Fatih'in hikayesi üzerine kurulu olan  dizisinde aşktan yana herhangi bir inancı olmayan genç İstanbul'da bir kahraman haline dönüşüyor. Fatih süper kahraman olurken Aslında hikayesi köklü bir geçmişe dayanıyor.

Aşka hiçbir inancı kalmayan Fatih İlerleyen zamanlarda yeniden aşık oluyor Aynı zamanda İstanbul'u korumak için de büyük bir mücadele içerisine giriyor.

AKINCI DİZİSİ OYUNCULARI

 dizisinin başrollerinde  ve  yer alıyor. Aynı zamanda Akıncı oyuncu kadrosu içerisinde Berrak Kuş, Yıldıray Şahinler, Yılmaz Bayraktar ve Deren Talu yer alıyor. Akıncı dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Henüz dizinin yayın tarihine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmazken ilerleyen günlerde dizinin ATV ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.