21:45:2312 Ağustos, 2022
İstanbul 27 Açık
19 Temmuz 2021 10:02

Bodrum'da ünlülerin kaldığı lüks otelde tecavüz skandalı!

Bodrum Türkbükü'nde ünlülerin de tercih ettiği lüks bir otel tecavüz skandalıyla çalkalanıyor.

Bodrum'da ünlülerin kaldığı lüks otelde tecavüz skandalı!

18 yaşındaki M.Ö. isimli genç kız, ünlü otelin barında tanıştığı 19 yaşındaki B.D.'nin tecavüzüne uğradı. Gece yarısı otel karışırken, ağlayarak yardım isteyen genç kız, jandarma tarafından hastaneye götürüldü. Tecavüz eden sapık ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Türkiye'nin gözde tatil bölgelerinden olan ve kısıtlamaların kalkmasıyla bayram tatilini fırsat bilenler Bodrum'a akın etti. Birçok otel tamamen doldu, yollarda trafik meydana geldi.

ÜNLÜ OTELDE TECAVÜZ ETTİ

Sabah'ın haberine göre bu atmosferi bozan ise Bodrum'da, önceki gün yaşanan korkunç tecavüz oldu. Türkbükü'nde özellikle ünlülerin tercih ettiği bir otelde kalan 18 yaşındaki M.Ö isimli genç kız, barda B.D. isimli 19 yaşındaki bir gençle tanıştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde B.D., genç kıza otelde tecavüz etti.

SAPIK TUTUKLANDI

Genç kız, ağlayarak jandarmayı arayıp yardım istedi. Gece yarısı emniyet güçleri gelince hareketli dakikalar yaşandı. Genç kızın ifadesi alınıp hastaneye gönderildi. Tecavüz eden B.D. ise olayın ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Popüler otelde ise dün gün boyunca bu korkunç olay konuşuldu.