05:28:3825 Ekim, 2020
İstanbul 22 Kapalı
%-0.6
BIST
1190.6
%0.00
DOLAR
7.96
%0.00
EURO
9.42
%0.00
ALTIN
487.07
04 Nisan 2019 03:30

Zeydan Karalar Sosyal Medya'da Paylaşılan İddiaları Yalanladı

Sosyal medyada ve mesaj gruplarında Adan Büyükşehir Belediyesini kazanan CHP’li Zeydan Karalar’ın, Adana Valisini ziyaret ettiği ve Adana Büyükşehir Belediyesi’ni teslim almaya 4 müfettişle gitmek istediği, belediyenin hesaplarının müfettişler tarafından incelenmesini talep ettiği ileri sürülmüştü. Zeydan Karalar bu iddiaları yalanladı.

Zeydan Karalar Sosyal Medya'da Paylaşılan İddiaları Yalanladı

Zeydan Karalar, Odatv’ye yaptığı açıklamada, iddiaları yalanladı.

CHP’li Karalar, “Öyle bir talebimiz olmadı. Biz kendimiz çalışıyoruz nasıl teslim alacağız, ne yapacağız diye… Sonuç olarak 4 tane müfettiş orada 1 günde bir şey yapamaz. Biz oraya gittikten sonra elbette bakacağız var mı bir usulsüzlük diye. Onları araştırılmasını isteyeceğiz” dedi.  

Adana’yla ilgili bir diğer iddia ise, eski yönetimin belediye araçlarını AKP’li belediyelere gönderdiğine ilişkindi. CHP’li Karalar konuyla ilgili şunları söyledi:

“Öyle bir şey varsa gereğini yaparız. O kadar çok gözünü karartmış olamazlar. Böyle bir şey olacağını çok düşünmüyorum. Belki bir yere geçici olarak gidiyorlardır belki emanet, kiralık araçlardır onu bilmiyorum ama belediyenin araçlarını başkan değişmişken bir yere göndermek akıl karı değildir.”

 

 

Emoji ile tepki ver

0 Yorum