Thursday, 27 February 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Türkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'ta bir kez daha kazanan hizmet siyaseti olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah 31 Mart'ta bir kez daha kazanan hizmet siyaseti olacaktır." dedi.

1548 Toplam Gösterim
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'ta bir kez daha kazanan hizmet siyaseti olacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Eyüpsultan'da düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti.

31 Mart'ın Türkiye ve Eyüpsultan için hayırlara vesile olmasını dileyen Erdoğan, şöyle konuştu:

"Eyüpsultan bugüne kadar hep yanımızda yer aldı. Özellikle 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçiminde şahsıma verdiğiniz destek için sizlere şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu seçimlerde Eyüpsultan'da çok daha büyük bir rekora, çok daha büyük bir başarıya imza atacağız. Büyükşehir'de Binali Yıldırım kardeşim ve Eyüpsultan'da çeyrek asırlık bir belediyecilik anlayışı, tecrübesi olan Deniz Köken kardeşimle el ele vermek suretiyle İstanbul'u hep birlikte şahlandıracağız. Biz nasıl her taşıyla, toprağıyla her insanıyla bu şehre aşıksak Deniz kardeşimiz de tam bir Eyüpsultan aşığıdır. İstanbul'da başladığı belediyecilik kariyerini Antalya, Erzurum ve Gaziantep'te büyükşehir belediyelerindeki genel sekreterliğiyle iyice pişirdi, pekiştirdi. Tüm birikimini inşallah Eyüpsultan'da sizlere hizmetkar olarak devam ettirecek."

"Tapu sorununu büyük ölçüde çözdük"

Eyüpsultan'da tapu sorununun büyük ölçüde çözüldüğüne dikkati çeken Erdoğan, şöyle konuştu:

"Attığımız adımlarla tapu sorununu büyük ölçüde çözdük. Özellikle Nişanca, Yeşilpınar ve Karadolap mahallelerimiz başta olmak üzere kalan kısımların çözümü için de gereken talimatı verdim. Bunu bu CHP'liler suistimal ederlerler bunu da bilmenizi isterim.

"31 Mart'ta sandığa gömelim"

Erdoğan, "Nasıl Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te, Kandil'de inlerine girdiysek bunları oralara gömdüysek sandığa da 31 Mart'ta bunları, gelin gömelim. İnşallah 31 Mart'ta bir kez daha kazanan hizmet siyaseti olacaktır." dedi.

AA

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE